Splněná přání pro děti v Klokánku

Moc děkujeme za realizaci přání a akcí pro naše děti. Radost našich dětí z dárků a z akcí pro ně můžete vidět ve Fotogalerii.

Čeho jsme s Vaší pomocí dosáhli

Během působení Klokánku v Hostivici  jsme z hrubé rekonstrukce budovy bývalé školy postupně vybudovali a zařídili 12 bytů, terapeutickou dílnu a hernu, několik kanceláří a návštěvní místnost. 7 bytů je k dispozici projektu Klokánek a zbývajících 5 bytů slouží pro děti, které zletí v našem zařízení. 

  • V průběhu let dostal náš Klokánek nový barevný plášť a budova byla zateplena.
  • S pomocí brigádníků pravidelně zvelebujeme zahradu a provádíme velké úklidové práce.
  • Postavili nové oplocení. Získali jsme velké dětské hřiště, které již bylo opatřeno novými sedáky a houpačkami.
  • Byla opravena venkovní dlažba na vstupní terase a parkovišti a postaven přístřešek nad opravenou terasou s bezbariérovým vstupem.
  • Na pozemku Klokánku jsme vybudovali velký zahradní altán s krbem a posezením pro děti, tety a návštěvníky.

Byty, kanceláře, prostory budovy i zahradu stále udržujeme v perfektním stavu a snažíme se, aby i prostředí ve kterém se děti ocitly, pomohlo k zlepšení jejich nelehké situace.

S přibývajícími léty však budova a její zařízení stárnou, a proto nás postupně čekají různé výměny technologií a rekonstrukce budovy.

Za vše jsme velmi zavázáni sponzorům a dobrovolníkům.

ZA JAKOUKOLI NABÍDNUTOU POMOC VÁM PŘEDEM MOC DĚKUJEME.

Věříme, že s Vaší pomocí budeme moci dále vytvářet ohroženým dětem útulný náhradní domov.

 

My, kteří se staráme o provoz Klokánku, Vám moc a moc děkujeme za jakoukoli pomoc při plnění přání pro děti. Váš dotaz, nápad, či nabídku prosím konzultujte s Hankou Kupkovou,  tel.724 667 766.

Seznam sponzorů zde