Klokánek Hostivice

Fond ohrožených dětí - náhradní rodinná péče

logo

AKTUALITY

fb

Naši partneři:

 

maxprogres logo
logo letiste
office depot cz
logo kloktex 300

 

 

Rychlý kontakt

 Klokánek Hostivice
Komenského 454
253 01 Hostivice
Telefon, Fax: 220 980 392
 
 Pohotovostní mobil - nonstop 
 POUZE pro příjem dětí v nouzi:
724 667 698
 
Informace ohledně darů, oblečení, organizace:
724 667 695 Petra Dörlová
 724 667 766 Hanka Kupková
 
Transparentní sbírkový účet:

E-mail: hanka.kupkova@fod.cz

Jak mohu pomoci

 
Vážený pane, paní
dovolujeme si Vás oslovit v souvislosti s vybudováním zařízení FOD v Hostivici. Je to zrekonstruovaná jednopatrová budova bývalé školičky, kde je nyní k dispozici 7 bytů, celkem pro 28 dětí. Všech 7 bytů stále vybavujeme, stejně jako běžné domácnosti. Musíme být připraveni na přijetí dětí ve věku 0-18 let. Velkou finanční zátěží je pro nás i nákup drogistického zboží, za které utratíme až 7 000 Kč měsíčně. Za Váš dar v celkové hodnotě nad 10 000,- Kč Vám můžeme nabídnout umístění loga Vaší společnosti v objektu Klokánka, uveřejnění ve Zpravodaji  FOD, na našich internetových stránkách http://klokanekhostivice.cz/ a také v hostivickém měsíčníku.

Na Váš dar v jakékoli hodnotě můžeme vystavit darovací smlouvu. Finanční částku nám můžete předat v hotovosti, nebo poslat na účet. Můžete nám darovat věcný dar, ale také jakoukoli pomoc např. práci na zahradě, pomoc při předvánočním úklidu a přípravách v Klokánku, pomoc při malování, v jarním období budeme potřebovat pomocníky na zednické práce apod. Děkujeme i za zachovalé oblečení, obutí a sportovní vybavení po Vašich dětech. 

Chcete-li přispět na chod Klokánku v Hostivici finančně, náš transparentní sbírkový účet má číslo 2301674577/2010.

Přání tet z Klokánku

Pokud chcete pomoc s konkrétní věcí, jejich seznam naleznete v nabídce Potřebujeme v Klokánku

Přání dětí z Klokánku

I naše děti mají svá individuální přání, jedná se o konkrétní osobní věci, které si naše děti přejí.

Přehled těchto přání naleznete v nabídce Dětská přání,

která je rozdělena na Přání našich dětí a v období Vánoc vždy přibudou i Vánoční přání.

Pokud byste chtěli některá přání dětem splnit, použijte na uvedené stránce kontaktní formulář, ve kterém můžete jednotlivá přání zatrhnout a tím si zamluvit jejich realizaci. O dalším postupu Vás budeme informovat mailem nebo telefonicky.

 

projekt

 

Copyright © 2021 - Klokánek Hostivice

All Rights Reserved.

 

LOGO_SN_TR